Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Classic vol.4 -- 4 godziny

Nowy produkt

NOWOŚĆ !!!

Zakup w wersji cyfrowej szybko i tanio!

- wysyłka certyfikatu i FV na e-mail

- wysyłka muzyki poprzez link do pobrania

W pakiecie:

- bezterminowy certyfikat zwalniający z opłat do O.Z.Z.

- 4 godziny melodyjnej muzyki bez ZAiKS i innych

- format MP3

- 43 utwory

Jesteśmy również na Allegro > Kliknij

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,67 zł

-30,00 zł

79,67 zł

Więcej informacji

Ten pakiet to zbiór 5 albumów w formacie MP3 na pendrive lub w wersji cyfrowej.

Zalety: pozytywnie nastraja na kolejne godziny, niweluje napięcie i sprzyja walce z przeciwnościami losu, pozwala czuć się bezpiecznie, nie nudzi się.

Miejsca dedykowane dla Chillout Classic: kawiarnie, herbaciarnie i inne lokale gastronomiczne, gabinety oraz biura, salony fryzjerskie, kosmetyczne i SPA.

Prowadząc działalność, na pewno chcesz zapewnić swoim klientom jak najlepszą atmosferę. Jednym z jej elementów jest nastrojowa muzyka. Na pewno wiesz, że publiczne odtwarzanie muzyki w celach komercyjnych, wiąże się z koniecznością wnoszenia opłat licencyjnych. Zamiast zajmować się tym wszystkim samodzielnie, pamiętając o terminowym wykonywaniu przelewów do różnych związków, możesz sobie ułatwić życie.

Możesz to zmienić, odtwarzając w swojej firmie muzykę nie objętą opłatami do O.Z.Z. Certyfikat Legalności to dokument, potwierdzający nabycie licencji na odtwarzanie takiej muzyki w swoim lokalu/biurze/salonie. Utwory, które zostaną Ci udostępnione nie wymagają wnoszenia jakichkolwiek opłat do ZAIKS, STOART, ZPAV i innych działających w kraju.


„Skoro nie można być uniwersalnym i wiedzieć wszystkiego, co się da wiedzieć o wszystkim, trzeba wiedzieć wszystkiego po trosze. O wiele bowiem piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego niż wiedzieć wszystko o jednym: to najpiękniejsza rzecz taka uniwersalność”. [PASCAL BLAISE]

W życiu każdego z nas są okresy, gdzie nic nie idzie po naszej myśli – koszmarna pogoda, problemy w pracy, natłok obowiązków w domu. Chillout Classic sprawi, że na Twojej twarzy znów zagości uśmiech.

Przedstawiamy Państwu klasyczne dźwięki, koło których nie sposób przejść obojętnie. Uniwersalny pakiet Chillout Classic kryje w sobie starannie wyselekcjonowane utwory, które przypadną do gustu każdemu, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań.

Dlaczego warto wybrać nasz produkt?

  1. Oszczędności w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

ZAiKS, STOART, ZPAV – koszty stowarzyszeń zbiorowego zarządzania Prawami Autorskimi nieustannie rosną. Z roku na rok zmuszeni jesteśmy płacić coraz to większy haracz całkowicie obcym nam organizacjom. Prezentowane przez nas pakiety Chillout sprzyjają comiesięcznym oszczędnościom rzędu kilkuset złotych!

  1. Najniższa cena na rynku za tego typu rozwiązanie

Chociaż firmy świadczące usługi podobne do naszych nieustannie „rodzą się i odchodzą”, my ciągle jesteśmy z Wami. Dlaczego? Naszym Klientom oferujemy albumy w najniższej możliwej cenie. Mimo licznej konkurencji nie mamy sobie równych. Decydując się na współpracę z naszą firmą oszczędzasz w każdym możliwym aspekcie!

  1. Uniwersalna muzyka dla różnych grup wiekowych

Prezentowane przez nas pakiety Chillout stworzone zostały przez najznamienitszych muzykologów, psychologów muzycznych oraz socjologów. Starannie wyselekcjonowane dźwięki przypadną do gustu każdemu, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół nie pozostawia miejsca na żaden błąd – każda mieszanka dźwiękowa powstała w oparciu o wielogodzinne analizy specjalistów.

  1. Blisko 4 godziny różnorodnej muzyki tła gatunku Chillout

Każdy pakiet kryje w sobie wpadające w ucho i zapadające w pamięci utwory muzyczne. Nieprzypadkowa kolejność dźwięków oddziałuje na podświadomość Klienta sprawiając, że ten jeszcze nie raz skorzysta z naszych usług. Dodatkowo, różnorodność niweluje ryzyko monotonii.

  1. Bezterminowy Certyfikat Legalności

Konkurencja nigdy nie śpi – wręcz przeciwnie. Złaknieni Twojej porażki tylko czekają na Twój błąd. Większość przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że za kontrolą ze strony stowarzyszeń zbiorowego zarządzania Prawami Autorskimi najczęściej stoi donos. Bezterminowy Certyfikat Legalności dołączony do muzycznego zestawu pozwoli raz na zawsze uniknąć wysokich kar pieniężnych.

  1. Mały i odporny na uszkodzenia – muzyczny pendrive

Dbałość o najmniejszy szczegół dotyczy nie tylko prezentowanych przez nas muzycznych pakietów, ale również niezbędnego do ich wygodnego odsłuchu oprzyrządowania. Niewielkich rozmiarów pendrive jest wygodny i łatwy w obsłudze. Kompaktowy kształt zestawiony z dodatkowo wzmocnioną obudową sprawiają, że całość jest w pełni odporna na uszkodzenia. Urządzenie jest kompatybilne z niemal każdym sprzętem odtwarzającym muzykę.

  1. Co zrobić, gdy pendrive „zaginie w akcji”?

Na to również mamy skuteczne rozwiązanie. Dostępne na pendrivie pakiety muzyczne można zgrać na dowolny nośnik bądź przegrać na inne urządzenie. Co więcej, w razie utraty utworów – zgubienia bądź zniszczenia pendrive’a, przypadkowego usunięcia utworów – Muzyczna Kawiarnia prześle Klientowi wcześniej zamówiony zestaw bez konieczności ponoszenia kosztów. Darmowa ponowna wysyłka jest równie szybka i prosta co poprzednia.

  1. Monotonii mówimy STOP

Wysokiej jakości dźwięki stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego lokalu usługowego. Pozbawione uciążliwego wokalu przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Każdy pakiet został ułożony z pomocą doświadczonych muzykologów, psychologów oraz socjologów muzycznych – tak, by przyciągał potencjalnego Klienta, przeciwdziałał monotonii i zachęcał do ponownego odwiedzenia lokalu.

Opinie

Napisz opinię

Classic vol.4 -- 4 godziny

Classic vol.4 -- 4 godziny

NOWOŚĆ !!!

Zakup w wersji cyfrowej szybko i tanio!

- wysyłka certyfikatu i FV na e-mail

- wysyłka muzyki poprzez link do pobrania

W pakiecie:

- bezterminowy certyfikat zwalniający z opłat do O.Z.Z.

- 4 godziny melodyjnej muzyki bez ZAiKS i innych

- format MP3

- 43 utwory

Jesteśmy również na Allegro > Kliknij

Napisz do Nas! :)