Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Relax vol.4 -- 4 godziny

Nowy produkt

NOWOŚĆ !!!

Zakup w wersji cyfrowej szybko i tanio!

- wysyłka certyfikatu i FV na e-mail

- wysyłka muzyki poprzez link do pobrania

W pakiecie:

- bezterminowy certyfikat zwalniający z opłat do O.Z.Z.

- 4 godziny melodyjnej muzyki bez ZAiKS i innych

- format MP3

- 43 utwory

Jesteśmy również na Allegro > Kliknij

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,67 zł

-30,00 zł

79,67 zł

Więcej informacji

Ten pakiet to zbiór 5 albumów w formacie MP3 na pendrive lub w wersji cyfrowej.

Zalety: rozluźnia ciało i pobudza mózg, sprzyja optymalnemu podejmowaniu decyzji, obniża poziom stresu, stymuluje produkcję hormonu szczęścia.

Miejsca dedykowane dla Chillout Relax: ekskluzywne salony odnowy biologicznej oraz SPA, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, solaria, relaksujące łaźnie, sauny oraz jacuzzi,

salony masażu.

Prowadząc działalność, na pewno chcesz zapewnić swoim klientom jak najlepszą atmosferę. Jednym z jej elementów jest nastrojowa muzyka. Na pewno wiesz, że publiczne odtwarzanie muzyki w celach komercyjnych, wiąże się z koniecznością wnoszenia opłat licencyjnych. Zamiast zajmować się tym wszystkim samodzielnie, pamiętając o terminowym wykonywaniu przelewów do różnych związków, możesz sobie ułatwić życie.

Możesz to zmienić, odtwarzając w swojej firmie muzykę nie objętą opłatami do O.Z.Z. Certyfikat Legalności to dokument, potwierdzający nabycie licencji na odtwarzanie takiej muzyki w swoim lokalu/biurze/salonie. Utwory, które zostaną Ci udostępnione nie wymagają wnoszenia jakichkolwiek opłat do ZAIKS, STOART, ZPAV i innych działających w kraju.


Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia”. [PRZYSŁOWIE ARABSKIE]

Jak ukoić ciało i zmysły, a zarazem pobudzić energię niezbędną do pokonywania wyzwań, jakie stawia przed nami życie? Chillout Relax to wyjątkowy pakiet, który sprawi, że Klienci będą raz po raz powracać do Twojego lokalu.

Przedstawiamy Państwu oczyszczającą moc najpiękniejszych instrumentalnych dźwięków. Chillout Relax to coś więcej, aniżeli zwykła, monotonna muzyka – to opracowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół mieszanka „lekkich jak piórko”, przyjemnych w odbiorze utworów.

Dlaczego warto wybrać nasz produkt?

 1.       Oszczędności w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

ZAiKS, STOART, ZPAV – koszty stowarzyszeń zbiorowego zarządzania Prawami Autorskimi nieustannie rosną. Z roku na rok zmuszeni jesteśmy płacić coraz to większy haracz całkowicie obcym nam organizacjom. Prezentowane przez nas pakiety Chillout sprzyjają comiesięcznym oszczędnościom rzędu kilkuset złotych!

 1.       Najniższa cena na rynku za tego typu rozwiązanie

Chociaż firmy świadczące usługi podobne do naszych nieustannie „rodzą się i odchodzą”, my ciągle jesteśmy z Wami. Dlaczego? Naszym Klientom oferujemy albumy w najniższej możliwej cenie. Mimo licznej konkurencji nie mamy sobie równych. Decydując się na współpracę z naszą firmą oszczędzasz w każdym możliwym aspekcie!

 1.       Uniwersalna muzyka dla różnych grup wiekowych

Prezentowane przez nas pakiety Chillout stworzone zostały przez najznamienitszych muzykologów, psychologów muzycznych oraz socjologów. Starannie wyselekcjonowane dźwięki przypadną do gustu każdemu, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół nie pozostawia miejsca na żaden błąd – każda mieszanka dźwiękowa powstała w oparciu o wielogodzinne analizy specjalistów.

 1.       Blisko 4 godziny różnorodnej muzyki tła gatunku Chillout

Każdy pakiet kryje w sobie wpadające w ucho i zapadające w pamięci utwory muzyczne. Nieprzypadkowa kolejność dźwięków oddziałuje na podświadomość Klienta sprawiając, że ten jeszcze nie raz skorzysta z naszych usług. Dodatkowo, różnorodność niweluje ryzyko monotonii.

 1.       Bezterminowy Certyfikat Legalności

Konkurencja nigdy nie śpi – wręcz przeciwnie. Złaknieni Twojej porażki tylko czekają na Twój błąd. Większość przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że za kontrolą ze strony stowarzyszeń zbiorowego zarządzania Prawami Autorskimi najczęściej stoi donos. Bezterminowy Certyfikat Legalności dołączony do muzycznego zestawu pozwoli raz na zawsze uniknąć wysokich kar pieniężnych.

 1.       Mały i odporny na uszkodzenia – muzyczny pendrive

Dbałość o najmniejszy szczegół dotyczy nie tylko prezentowanych przez nas muzycznych pakietów, ale również niezbędnego do ich wygodnego odsłuchu oprzyrządowania. Niewielkich rozmiarów pendrive jest wygodny i łatwy w obsłudze. Kompaktowy kształt zestawiony z dodatkowo wzmocnioną obudową sprawiają, że całość jest w pełni odporna na uszkodzenia. Urządzenie jest kompatybilne z niemal każdym sprzętem odtwarzającym muzykę.

 1.       Co zrobić, gdy pendrive „zaginie w akcji”?

Na to również mamy skuteczne rozwiązanie. Dostępne na pendrivie pakiety muzyczne można zgrać na dowolny nośnik bądź przegrać na inne urządzenie. Co więcej, w razie utraty utworów – zgubienia bądź zniszczenia pendrive’a, przypadkowego usunięcia utworów –  Muzyczna Kawiarnia prześle Klientowi wcześniej zamówiony zestaw bez konieczności ponoszenia kosztów. Darmowa ponowna wysyłka jest równie szybka i prosta co poprzednia.

 1.       Monotonii mówimy STOP

Wysokiej jakości dźwięki stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego lokalu usługowego. Pozbawione uciążliwego wokalu przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Każdy pakiet został ułożony z pomocą doświadczonych muzykologów, psychologów oraz socjologów muzycznych – tak, by przyciągał potencjalnego Klienta, przeciwdziałał monotonii i zachęcał do ponownego odwiedzenia lokalu.

 Notka prawna:

Muzyka zawarta w tym projekcie jest zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ wymagających opłat. To muzyka bez abonamentu. Wszelkie prawa autorskie i majątkowe do nagrań zawartych w tym nagraniu należą do VICTOR 11 i mogą być za zgodą Wydawnictwa zwolnione z opłat i do publicznego odtwarzania. Za pisemną zgodą Partnera Muzycznej Kawiarni może być dowolnie wykorzystywana w miejscach publicznych z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (brak możliwości kopiowania i dalszej odsprzedaży).

Opinie

Oceń 
2018-07-15

Polecam

Świetnie dobrane utwory, polecam :)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Relax vol.4 -- 4 godziny

  Relax vol.4 -- 4 godziny

  NOWOŚĆ !!!

  Zakup w wersji cyfrowej szybko i tanio!

  - wysyłka certyfikatu i FV na e-mail

  - wysyłka muzyki poprzez link do pobrania

  W pakiecie:

  - bezterminowy certyfikat zwalniający z opłat do O.Z.Z.

  - 4 godziny melodyjnej muzyki bez ZAiKS i innych

  - format MP3

  - 43 utwory

  Jesteśmy również na Allegro > Kliknij

  Napisz do Nas! :)